KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13835473
nr 1383 5473
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Etsning, "Skansentrappan". Signerad, numrerad 38/55. Motivet: 32x22, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:49:10
5/3 19:05:01
Stephen Clark
nr 1383 5473
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 8 mars 2021 |
| 5/3 19:05:01 | 1 | Vinnande bud |